Ahojte, radi by sme Vám predstavili naše Ránečko.

Sme manželský pár Barbara a Michal. Zdieľame spolu veľa vášní a jednou z nich je aj láska k jedlu. Aj preto sme si každé víkendové ráno spoločne dopriali naložené raňajky priamo do postele. Ako krajšie začať víkend, však?

Vždy sme sa čudovali, prečo nie je možné objednať si výdatné a chutné raňajky s dovozom. Len tak sa zobudiť na zvoniaci telefonát, v ktorom nám milý hlások oznámi, že o pár minút sú hotové raňajky u nás. Nemyslieť už cez týždeň na to, čo treba nakúpiť, aby sme sa mohli spolu v kľude napapať a hlavne bez zbytočného bordelu v kuchyni.

Rovnako aj cez týždeň – stres z pracovného týždňa, ráno sa všetci ponáhľame do práce, odviezť deti do škôlky, poriadne sa ani nestíhame zobudiť a nie to si ešte nájsť čas na prípravu kvalitných raňajok. A práve raňajky nám dodávajú tú správnu energiu, aby sme vykročili do nového dňa plný života s dobrou náladou.

Máte ráno čas na prípravu raňajok? Alebo si aj čas nájdete, ale nechce sa Vám? 😊 Priznávame, my sme si čas nikdy nenašli. A práve tu vznikla naša idea o Ránečku.

Rozhodli sme sa, že sa o Vaše plné brušká postaráme a raňajky Vám prinesieme priamo do postele. A keďže poznáme zhon pracovného týždňa, môžu Vás raňajky z Ránečka čakať aj v práci. Môžete si ich vychutnať vo svojej kancelárii pri prvej rannej kávičke alebo aj s kolegami na rannej porade.

Časom sme pochopili, prečo tento servis doteraz na trhu nebol. Vstávať o 2:30 v noci a pripraviť kráľovské raňajky nie je najľahšou úlohou. Túto výzvu sme však prijali a Vaše rozospaté úsmevy pri ranných rozvozoch sú našou najkrajšou odplatou.

Ránečko sme založili s ideou zabezpečiť Vám tie najlepšie a výdatné raňajky, ktoré privezieme priamo na Váš stôl. Čerstvé, voňavé a božsky chutné. Našim cieľom je spríjemniť Vaše rána a zabezpečiť Vám tú správnu rannú pohodu. Či už pracujete z domu, ponáhľate sa v rannom zhone do kancelárie, nestíhate kvôli ranným kolonám… Alebo si len jednoducho užívate špeciálny deň voľna. Viete, čo je na tom najlepšie? Už sa nemusíte partnera pýtať: „Láska, čo nám pripravím zajtra na raňajky?“ Lebo „Neviem“ uvariť nedokážeme nikto, však? 😊

Či už si vyberiete niektorý z našich boxov, alebo si ho vyskladáte sami, je na Vás. Stačí si objednať, na ďalšie ráno zbehnúť ku dverám a čerstvé raňajky sú na stole.

Vidíme sa zajtra,

Vaše Ránečko.